Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Zvířátková ekologická dílna

S pomalu blížícím se koncem školního roku si na den 28. května 2019 paní učitelka Bc. Veronika Enekeš a paní vychovatelka Jana Levínská připravily pro hospitalizované děti tradiční akci výtvarného zpracování odpadového materiálu, tentokráte s názvem „Zvířátková ekologická dílna“. Stěžejním materiálem byly papírové ruličky, ze kterých vznikali krásní koníci, pejsci a kočičky; z papírových talířů pak děti tvořily pestrobarevné želvy. Součástí dílny bylo i malování hrnečků, které se mimořádně vydařilo. Zvířátek vzniklo opravdu hodně. teď už budeme jen čekat na oslavy Dne dětí, kdy za námi do nemocnice přijdou zvířátka skutečná.

 

Comments are closed.