Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Mrazivá země“

Nový kalendářní rok s novým tématem. Tak by se dalo jednoduše shrnout setkání s pracovnicí Knihovny Jiřího Mahena v Brně, které se uskutečnilo dne 15. ledna 2019 na téma „Mrazivá země“. Povídali jsme si o zimě a všem, co s ní souvisí – počasí, teplé oblečení, zimní sportování, zavítali jsme také za polární kruh. Naučili jsme se krátkou básničku s pohybem o sněhulákovi a sněhulákové bylo i čtení z knihy „Sněhuláci z Mrkvonos“. A aby jich nebylo málo, závěrem jsme si i jednoho sněhuláka vyrobili z papírového talíře. Děkujeme za lednové setkání a těšíme se na příště.

Předešlé

Comments are closed.