Zimní felinoterapie

Poprvé v novém kalendářním roce za námi dne 23. ledna 2019 zavítali kočičí kamarádi, na které se těšili nejen malí, ale i velcí. Čtveřici chlupáčů zastupoval siamský kocourek Sweet, orientální kočička Liduška, její dcerka Angelika (ta si svou premiéru u nás ve škole opravdu užila) a kočička plemene ragdoll Ebi. Akce se konala ve třech hodinových blocích. Přítomné děti i dospělí se dozvěděli spoustu zajímavého o životě a chovu koček, bylo vzneseno množství dotazů, všichni si dosytosti užili také hlazení a mazlení se čtyřnohými kamarády a jako památku na setkání s živými kočkami v prostředí nemocnice si každý namaloval svůj kočičí polštářek, který si s sebou odnesl domů. Pohodovou atmosféru celé akce dokládají přiložené fotografie. Děkujeme kočičkám za jejich návštěvu a těšíme se na další felinoterapeutické setkání.