Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Pestrobarevný svět“

Dne 14. listopadu 2017 k nám opět zavítaly dvě pracovnice Knihovny Jiřího Mahena v Brně. Prostřednictvím velice zajímavého příběhu o pastelce, která si vybírala svou barvičku, si děti procvičily své znalosti ze světa barev a jejich odstínů. Netradičně a přitom vhodně byl celý příběh doplněn skvěle ztvárněným pantomimickým doprovodem jednou z knihovnic. Znalost barev si děti vyzkoušely nejrůznějšími činnostmi, např. jejich vyhledáváním na barevných žetoncích a jejich správný ukládáním do barevného schématu. Závěrem si všichni vyrobili svou vlastní pastelku barevnou dle libosti.

Předešlé

Další

Comments are closed.