Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena „Pod hladinou“

V úterý 18. června 2024 jsme se v tomto školním roce naposledy setkali s pracovnicí z Knihovny Jiřího Mahena v Brně. A co by to bylo za předprázdninové dopoledne, kdybychom se v něm alespoň pomyslně nevypravili k mořím a oceánům. Všichni se na to již dozajista těšíme. Přítomné děti i dospělí si zopakovali své znalosti o různých mořských živočiších a zároveň se o nich dozvěděli některé další zajímavosti a zvláštnosti. Do mořských hlubin jsme se potopili prostřednictvím krátkého filmu a nápaditých knih, které s sebou paní knihovnice přinesla. Jako památku na „mořské“ dopoledne si všichni vyrobili malou medúzku.

Děkujeme Knihovně Jiřího Mahena v Brně za celoroční spolupráci a pevně věříme, že naše společná setkávání budou pokračovat i ve školním roce 2024/2025.

Předešlé

Comments are closed.