Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Sport nás baví“

Se zajímavým povídáním za námi dne 20. listopadu 2018 přišla pracovnice Knihovny Jiřího Mahena v Brně. Hlavním námětem setkání byl sport a sportování, a protože se v nemocnici se sportovními aktivitami setkáváme málokdy, přítomné děti si akci opravdu užily. Nejprve jsme si o sportech jen povídali, vzpomínali na sporty známé i méně známé, připomněli jsme si i některé osobnosti této oblasti. A aby to bylo správné „sportovní dopoledne“, také jsme si vyzkoušeli něco málo z ping-pongu a basketbalu. Na závěr jsme si všichni vyrobili jako odměnu za dnešní výkon námi ručně vyrobené medaile. Děkujeme KJM v Brně a těšíme se na příští setkání. To už se budeme těšit na Ježíška…

Comments are closed.