Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Adventní ekologická dílna

Stalo se již tradicí, že se v předvánočním období v naší škole koná ekologická výtvarná dílna. A nejinak tomu bylo i letos. Dne 27. listopadu 2018 se v prostorách školy uskutečnilo adventní ekologické tvoření s názvem „Vánoce přicházejí…“, které si pro děti připravila paní učitelka Enekeš ve spolupráci s paní vychovatelkou Levínskou. Na příchozí děti čekala spousta možností práce s odpadovým materiálem, ať už se jednalo o adventní věnce z papírových talířů, přáníčka, vločky a andělé z ruliček nebo čerti a kapříci ze starých CD. A protože tvoření není nikdy dost, čekalo na děti i oblíbené malování na hrnečky. Tvořivé dopoledne si užili malí i velcí. Vznikla spousta krásných výrobků, což dokládají přiložené fotografie.

Comments are closed.