Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Svět cirkusu“

S posledním výchovně – vzdělávacím pásmem v tomto školním roce přišly pracovnice Knihovny Jiřího Mahena v Brně dne 13. června 2017. Hlavním námětem společného setkání byl cirkus a život v něm. O cirkusu byla i krátká čtená ukázka z knihy „Duhový cirkus“. Velkým zpestřením celého programu byly hry s netradiční pomůckou – padákem, to se všem opravdu líbilo. Vrcholem byla ochočená želva Tetička, která vystupovala jako cirkusové zvíře, děti ji mohly krmit, hladit a sama vyhledávala jejich přítomnost. Všichni si ještě vyrobili veselé cirkusové čepice. Děkujeme celému kolektivu Knihovny Jiřího Mahena, dětské oddělení a přejeme pěkné prázdniny.

Comments are closed.