Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Letní hrátky se zvířátky

Poprvé za dětmi dne 9. června 2017 přijeli chovatelé exotických zvířat a dovezli opravdu netradiční zvířecí kamarády. Opravdovou atrakcí byl 35kg těžký želvák Pepa, který se dětem velice líbil, zejména pak možnost svézt se na jeho mohutném krunýři. Všechny zaujala také malá a zvědavá surikatí slečna Pipi, která se nechala chovat a neustále nám ukazovala své hrabací dovednosti. Třetici ukončil vykastrovaný roční skunk. Děti se mohly ptát na vše možné i nemožné, ale nejdůležitější byl přímý kontakt se všemi zvířátky. Nadšení bylo nejen na straně dětí, ale i jejich rodičů. Rázný krok želváka po parkovišti šokoval nejednoho návštěvníka nemocnice, museli si myslet, že se ocitli v době druhohor. Děkujeme chovatelům za příjemnou návštěvu a věříme, že se společně nevidíme naposled.

Comments are closed.