Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Svět očima koček“

Poslední setkání v letošním školním roce s Knihovnou Jiřího Mahena proběhlo dne 4. června 2019, tentokráte na naší škole blízké téma koček a kočiček. A jak bylo v průběhu programu znát – jsou tyto zvířátka blízké i dětem. Ale to všichni moc dobře víme. O kočkách jsme si povídali, prohlíželi v zajímavých publikacích, vyzkoušeli si chytit myš pomocí házení míčku na cíl a poslechli si krátkou ukázku z krásné knížky „Z deníku kocoura Modroočka“. Kočičí setkání jsme zdánlivě zakončili výrobou kočičího kamaráda z papíru, protože poté za námi přišel i ten čtyřnohý, skutečný. Tak tomu říkáme zakončení „knihovnické sezóny“.

Děkujeme všem zaměstnancům dětského oddělení Knihovny Jiřího Mahena v Brně za skvělou spolupráci a doufáme, že i v příštím roce nás čeká spousta zajímavých setkání.

 

Comments are closed.