Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Velikonoční pomlázka“

Po pětitýdenní karanténě z důvodu chřipkové epidemie nás dne 20. března 2018 opět přišla navštívit pracovnice Knihovny Jiřího Mahena v Brně s jarním povídáním „Velikonoční pomlázka“. Společně jsme přivolávali jaro shazováním zimní kuželky, procvičili jsme si naši znalost barev sbíráním barevných jarních kvítků, nechybělo ani listování jarní knížkou s krásnými obrázky Josefa Lady a procvičení našich znalostí o mláďatech a jejich maminkách. Také jsme si nezapomněli připomenout některou z velikonočních koled a jako vzpomínku na hezké dopoledne jsme si vyrobili krásnou slepičí masku. Děkujeme za hezké dopoledne a těšíme se na příště.

Comments are closed.