Minikoník Emilek

Naší první akcí v novém školním roce bylo setkání s minikoníkem Emilkem, která se konala dne 6. září 2017. Touto akcí jsme rozšířili naši oblast zooterapie o hipoterapii. Setkání předčilo naše očekávání, koník Emilek byl velice klidný, přátelský a ochotně se nechal dětmi hladit i vodit. Jeho majitelka nám povyprávěla zajímavosti o jeho životě. Při setkání nechybělo ani překvapení v podobě Indiána v zajímavém a originálním kostýmu, který děti seznámil s řadou netradičních hudebních nástrojů. Přálo nám i počasí a tak se program konal nejen ve třídě, ale i venku před budovou školy. Akci doprovázelo nejen množství malých návštěvníků, ale setkala se s kladným ohlasem i ze strany zdravotnického personálu. Děkujeme všem zúčastněným a těším se na příště.