Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Předání cen „V pyžamech za kočkou“

Děti naší školy v průběhu 2. pololetí školního roku 2017/2018 tvořily krásné kočičí obrázky, jejichž výstava s názvem „V pyžamech za kočkou“ se konala ve dnech 30. června a 1. července 2018 při příležitosti Mezinárodní výstavy koček. Výstava byla uskutečněna s finanční podporou Jihomoravského kraje, pod záštitou náměstka hejtmana, pana Mgr. Marka Šlapala. V průběhu výstavy bylo 20 nejzdařilejších obrázků v kategoriích kresba, malba, koláž a kombinovaná technika vybráno odbornou porotou a hodnotně oceněno. Předání darů „malým umělcům“ proběhlo v průběhu měsíce září a října 2018. Přiložené fotografie dokládají radosti z úspěchu. Všem oceněným dětem ještě jednou gratulujeme.

Comments are closed.