Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Zářijové setkání s pejsky

První canisterapeutické setkání v novém školním roce se konalo 18. září 2018. Přišla za námi opět paní Tichá se svými labradorskými slečnami – Kess a Kessy, alias Blondýnou a Čerticí. Pejsků si v brzkém dopoledni užili pacienti v ambulantní části nemocnice, kde potěšili malé, velké i ty největší (myšleno rodiče) a poté se přesunuli k nám do školy. I hospitalizované děti se na pejsky moc těšily, což dokládají přiložené fotografie. Vše uteklo moc rychle, ale i tak jsme se všichni s pejsky stihli pomazlit, vyzkoušeli si polohování, viděli efektivní pomoc pejsků v domácnosti, a protože pejsků není nikdy dost, těšíme se už nyní na příště.

Comments are closed.