Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

projekt „Záložka do knihy spojuje školy“ – 12. ročník

Na podzim školního roku 2021/2022 se naše škola opět zapojila do mezinárodního projektu „Záložka do knihy spojuje školy“, kterou organizuje Knihovna Jiřího Mahena v Brně a Slovenská knižnica v Bratislavě. Tento ročník nesl název „Okouzlující svět knižních příběhů, pohádek a básní“ a naší partnerskou školou se stala Súkromná základná škola pre žiakov s autizmom Hrdlička v Košicích.

Práce na záložkách nás moc bavila, tvořili žáci všech věkových kategrorií a bylo moc krásné, že jsme všichni pocítili lásku ke knihám a mnozí v sobě objevili i výtvarné nadání. Celkem jsme tak do naší partnerské školy poslali 60 záložek.

 

Předešlé

Další

Comments are closed.