Při příležitosti Světového dne psoriázy, který se koná dne 29. října, jsme se zapojili do celorepublikového projektu „Puntíkový den“. Hlavním cílem tohoto dne bylo rozšíření povědomí veřejnosti o lupénce jako nemoci, která není infekční, lze ji léčit, nikoliv však zcela vyléčit.

Akce ve spojení s tímto projektem se u nás ve škole konala dne 26. října 2021 a to na jednotlivých odděleních, kde si paní učitelky a paní vychovatelky pro hospitalizované děti připravily „puntíkové“ výtvarné dílny. Všichni zúčastnění celou akci ještě více podpořili svým nevšedním puntíkovým outfitem, který sklízel i u zdravotnického personálu jen pozitivní ohlasy. Zkrátka – bez puntíků v tento den ani ránu…

Některé z fotografií byly zveřejněny i na webových stránkách organizátora celého projektu Puntíkový den 2021 přes proklik na název naší školy.