Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Říjnové canisterapeutické setkání

I v měsíci říjnu na nás čekalo pejskové setkání, které proběhlo dne 23. října 2018. Všichni se moc těšili, což dokládají i přiložené fotografie. Od 8.30 hodin dělaly fenky Kessy a Kess radost dětem a jejich rodičům v prostorách jednotlivých ambulancí, aby se pak na 10 hodinu přemístily do prostor naší třídy, kde už byly netrpělivě očekávány i hospitalizovanými dětmi. Abychom si společné setkání opravdu užili, rozdělili jsme se tentokrát na dvě skupiny, což bylo určitě lepší i pro přítomné pejsky. Paní majitelka Tichá nás nejprve seznámila s pejsky samotnými, jejich jmény, plemenem a rolí v jejím životě. A pak už přišlo na řadu nejen mazlení, hlazení a polohování, ale také několik ukázek toho, jak jsou pejsci paní majitelce v životě nápomocni. Všichni jsme si dopoledne užili, děkujeme paní Tiché za skvělou spolupráci a těšíme se, že se s pejsky zase brzy shledáme.

Comments are closed.