Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Den dětí se zvířátky

V rámci oslav MDD za námi dne 1. června 2017 opět přijela zvířátka ze ZOO Brno. Z důvodu pracovního vytížení však nemohl dorazit náš adoptivní papoušek Eda. Vynahradila nám to ale jiná zvířátka – malá fretka, králíček, morčata, užovka stromová, ježek bílý. Ze zájmových chovů za dětmi přijela želva Tetička a kočičky. Děti měly možnost si zvířátka pochovat, pomazlit, nakrmit, zeptat se na nejrůznější dotazy. Velice nás také potěšil zájem ze strany zaměstnanců nemocnice. U všech stanovišť děti obdržely drobné dárečky a pamlsky, při této příležitosti děkujeme zaměstnankyním naší kuchyně za sbírku plyšáků pro děti. Celý den byl zakončen slavnostním vypouštěním našich motýlů viz samostatný článek. Děkujeme všem zúčastněným zvířátkům, jejich chovatelům, sponzorům a dětem přejeme hlavně hodně zdraví.

Comments are closed.