Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Hrajeme si s pohádkou

Protože pohádek není nikdy dost a nových pomůcek máme opravdu hodně, připravila si dne 28. března 2018 paní učitelka Ondráčková pro děti opět zajímavé divadelní představení, tentokráte „O Budulínkovi“. Čekal nás nejen hezky vyprávěný příběh o tom, jak Budulínek neposlechl babičku a dědečka, otevřel lišce a ta si ho odnesla na ocásku do lesa, ale s překvapením jsme si pohádku i jednoduchým způsobem zdramatizovali. Také jsme si při pohádce procvičili naši paměť, to když jsme ji zkoušeli zpaměti převyprávět jen za pomoci obrázků. Na památku jsme si pak vyrobili moc hezké lištičky na špachtli a Budulínkův talíř plný hrášku.

Comments are closed.