Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Lesní dobrodružství“

Dne 22. května 2018 jsme se prostřednictvím pracovnice Knihovny Jiřího Mahena v Brně ocitli v lese a zažili pravé lesní dobrodružství. O lese jsme si nejen povídali, ale také jsme si na něj zahráli, když jsme se pokoušeli nočním lesem procházet. Povídali jsme si o lesních zvířatech, a aby se jim v lese líbilo, vyčistili jsme jej od odpadků. Čekala na nás také řada lesních hádanek, které jsme ale bez větších obtíží uhodli. Nakonec jsme se pustili do myšího tvoření, abychom si na hezké dopoledne odnesli malou památku domů. Děkujeme pracovnici KJM Brno a těšíme se na příště.

Comments are closed.