Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Rej čarodějnic“

Setkávání s pracovnicemi Knihovny Jiřího Mahena v Brně se pro nás stalo již tradicí a tak na nás čekalo i v měsíci říjnu, konkrétně dne 16. října 2018. Obklopil nás svět čar, kouzel, zaříkávadel – svět čarodějnic. Každý z nás si vyzkoušel vytvořit ze svého jména jméno čarodějnické. Povídali jsme si o tom, jak vlastně takovou čarodějnici poznáme a to, co jsme nevěděli, dozvěděli jsme se z krátkého čteného úryvku. Vyzkoušeli jsme si i naše dovednosti předvádění zvířátek beze slov, vzpomínali na čarodějnice a kouzelníky známé i neznámé a na každého čekalo i malé čarodějnické, sladké vyrábění – čarodějnice z lízátka.

Comments are closed.