Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Můj kamarád kočička

V termínu od 10. února – 31. března 2017 je v prostorách klubovny YMCA v Kounicově ulici v Brně ke zhlédnutí výstava obrázků dětí naší mateřské školy „Můj kamarád kočička“. Obrázky vznikly na základě přímého kontaktu s živou kočkou a jejího podpůrného působení na dítě, ve snaze odreagování, „zlepšení“ zdravotního stavu a odbourání strachu z nemocničního prostředí. Formě této zooterapie se říká felinoterapie a je nedílnou součástí naší práce již pěknou řádku let. Výstava je volně přístupná veřejnosti. Děkujeme panu Michalovi za uspořádání této výstavy a těšíme se na další „uměleckou“ spolupráci.

Comments are closed.