Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Přestože nám současná situace neumožňuje společná setkávání při akcích v prostorách školy, nevzdáváme se a přinášíme zajímavé aktivity hospitalizovaným dětem přímo na jednotlivá oddělení. Dne 19. listopadu 2020 jsme se tak všichni pustili do „lampičkového“ tvoření. Výtvarného materiálu i technik bylo vícero, takže si každý přišel na své – malí i velcí, kreativci i ti méně výtvarně zdatní. Přiložené fotografie dokládají nejen vynaložené úsilí k samotné tvorbě, ale i některá výsledná dílka, která se opravdu povedla.

Pevně věříme, že nám všem lucerny posvítí na cestu k lepším zítřkům a brzy se zase budeme při těchto akcích potkávat i u nás ve škole.

Comments are closed.