Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Noc vědců na oddělení dětské psychiatrie

Paní učitelky se společně s žáky dětské psychiatrie zapojili do letošní „Noci vědců“, která nesla název „Člověk a robot“ a v souvislosti s mimořádnými opatřeními probíhala ve virutální rovině, což pro tamější žáky bylo velkou výhodou. Mohli tak přímo z nemocnice navštívit stovky vědeckých budov, laboratoří i přednáškových místností po celé České republice, do kterých se běžný smrtelník jen tak nedostane. Každý z žáků si tak mohl vybrat obor, o který měl zájem. Věříme, že tato akce byla pro žáky inspirativní, zpestřila jim pobyt v nemocnici a mnohým rozšířila obzory ve výběru jejich budoucího povolání.

Comments are closed.