Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mikulášská nadílka

Ani v letošním roce nebyly hospitalizované děti ochuzeny o nadílku Mikuláše, která se uskutečnila dne 4. prosince 2020. Ačkoliv sám Mikuláš na oddělení za dětmi vzhledem k mimořádným opatřením přijít nemohl, paní učitelky jej jako jeho poslové výborně zastoupily a společně s hospitalizovanými dětmi na všech odděleních vytvořily příjemnou adventní atmosféru. Ta byla vyplněna vánočními koledami a básničkami, povídáním o Mikuláši i celém adventním obdobím. Nechybělo ani čertovské a andělské tvoření, při kterém si každý přišel na své.

Všechny děti pak obdržely krásnou nadílku, nikdo nepřišel zkrátka. Teď už nezbývá nic jiného, než se těšit na Vánoce.

Comments are closed.