Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

výstava „Kočka 100x jinak“

Ve dnech 22. – 23. června 2019 se uskutečnila v prostorách KVIC Brno – Vinohrady soutěžní výstava více jak 100 obrázků od dětí a žáků naší školy s názvem „Kočka 100x jinak“ a bylo se opravdu na co koukat. Obrázky vznikaly v průběhu II. pololetí školního roku 2018/2019 a všichni tvůrci si s nimi dali opravdu dost práce. Malované obrázky soutěžily ve třech kategoriích podle věku autorů. Nejlepší z nich pak vyhodnotila paní výtvarnice Romana Štrynclová, za což děkujeme. Ohodnocených obrázků bylo nakonec 15, na jejich autory čekají pěkné ceny.

Výstava proběhla jako doprovodná akce mezinárodní výstavy koček, kterou realizovala organizace ZO36 Brno jako 80. výstavu od svého založení. Uvedené výročí bylo oslaveno velkým kočičím dortem, který slavnostně rozkrojili přítomní posuzovatelé. Kromě samotné výstavy koček byla součástí akce i oblíbená promenáda v pyžamech, která se tak pomalu stává tradicí.

 

 

Comments are closed.