Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Zářijové canisterapeutické setkání

Nový školní rok jsme zahájili ve společnosti dvou čtyřnohých kamarádek – labradorek Kess a Kessy. Ty za námi přišly na návštěvu dne 10. září 2019. Část dopoledne strávily společně se svou majitelkou v prostorách ambulancí Dětské nemocnice, poté již na ně čekali děti ve třídě školy. Paní Tichá, majitelka psích slečen, nám popovídala o psím životě, způsobu výcviku asistenčního a záchranářského psa, ukázala nám, co všechno „holky“ umí. A co by to bylo za canisterapii bez mazlení, hlazení, škádlení, polohování a spoustu dalšího. Všechny přítomné děti i rodiče si netradiční dopoledne náležitě užili. Děkujeme paní Tiché za milou návštěvu a těšíme se na další setkání.

Comments are closed.