Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Výtvarné soutěže ve školním roce 2020/2021

V průběhu školního roku jsme společně s dětmi nezaháleli ani po výtvarné stránce a kromě tvořících aktivit, jejichž výsledky si hospitalizované děti odnáší domů nebo po vzájemné domluvě slouží k výzdobě prostor nemocnice, jsme se zapojili i do několika výtvarných soutěží.

Na podzim jsme se zapojili do literární a výtvarné soutěže “Ulice není herna“. První pololetí školního roku jsme se pak s dětmi věnovali tvorbě obrázků do XXI. ročníku výtvarné soutěže “Příroda kolem nás“, kterou organizuje Správa Národního praku Podyjí a do níž se zapojujeme opakovaně.

Na jaře to byla již tradiční soutěž “Nemocniční zajíček“, kterou pořádá ZŠ a MŠ při FN Hradec Králové. Několik obrázků se dokonce umístilo na předních příčkách.

 

Soutěž pro nejmladší fanoušky vědy “Staň se vynálezcem pro planetu Zemi” vyzývala děti k řešení některých současných problémů dnešní planety a sešlo se do ní několik velice zajímavých nápadů. Galerii všech nápadů si pak můžete prohlédnout zde https://afo.cz/galerie-junior/.

 

Zapojili jsme se také do soutěže, kterou vyhlásila Zdravotnická záchranná služba JmK “Defík“.

Comments are closed.